شرایط و قوانین

گارانتی محصولات سرمایشی

شرایط ضمانت کولر اسپلیت

نصب این دستگاه تنها توسط نمایندگان مجاز کورس سرویس مورد تایید میباشد. در غیر اینصورت دستگاه از شرایط گارانتی خارج می گردد.

کمپرسور دستگاه دارای 36 ماه و قطعات فنی دستگاه  شامل 12 ماه ضمانت از تاریخ نصب می باشد ( کمپرسور در دوره گارانتی تنها یک بار مشمول ضمانت می باشد . )

توجه : حداکثر مد ضمانت محصول و تاریخ انقضای گارانتی بر روی جعبه و سریال محصول درج شده است .

هزینه نصب اولیه دستگاه ، تعمیر و بهای فطعات تعویض شده در مدت ضمانت به عهده کورس سرویس بوده و از این بابت هزینه ای از خریدار دریافت نمی گردد . مشروط بر اینکه نصب و تعمیرات توسط نمایندگان مجاز کورس سرویس انجام شود .

خرابی ناشی از نوسانات برق ، سیم کشی و تجهیزات برق و خرابی ناشی از حمل و نقل و هرگونه ضربه خوردگی و شکستگی شامل ضمانت نمی باشد

قطعات شکستنی شامل بدنه ، پروانه ، قاب جلو ، ریموت کنترل ، کلید ها و کابل رابط مشمول ضمانت نمی باشد

جابجایی و نصب مجدد دستگاه با هزینه مشتری امکان پذیر است و باید توسط نمایندگان مجاز کورس سرویس انجام شود . در غیر اینصورت دستگاه از شرایط گارانتی خارج می گردد .

مسئولیت و هزینه آهن کشی ، ساخت پایه ، داکت کشی ، لوله کشی توکار ، سوراخ کردن دیوارهای بتنی و شارژ اضافی گاز برای لوله کشی های بیش از میزان استاندارد و همچنین هزینه حمل یونیت به کلیه نقاط ساختمان به عهده خریدار می باشد

فضای قراردادن یونیت های بیرونی و داخلی باید مورد تایید نمایندگان مجاز کورس سرویس باشد و در صورت اصرار مشتری برای نصب در جای نامناسب ، دستگاه از شرایط گارانتی خارج می گردد .

هیچ گونه تعهدی در قبال صدمات جانی در مراحل نصب ، نگهداری و بهره برداری از محصول بر عهده کورس سرویس نمی باشد

در صورتی که دستگاه در معرض آلودگی مواد شیمیایی و اسیدی ، گرد و خاک و رطوبت بالا قرار گیرد عواقب آن بر عهده خریدار می باشد

کورس سرویس مسئولیتی در قبال کارایی ضعیف دستگاه به علت عدم تناسب ظرفیت دستگاه با فضای محل استفاده و عدم نگهداری صحیح و عدم سرویس های دوره ای ندارد

هزینه ایاب و ذهاب برای نصب اولیه در شهرهای دارای نمایندگی مجاز رایگان می باشد و هزینه های ایاب و ذهاب برای نصب در خارج از محدوده مذکور و هم چنین هزینه ایاب و ذهاب بابت تعمیرات زمان گارانتی و پس از گارانتی بر عهده خریدار می باشد .

تامین لوله ، عایق و کابل اضافی بیش از آنچه که به همراه محصول ارائه می شود به عهده خریدار می باشد

آسیب دیدگی محصول در اثر حوادث غیر مترقبه از جمله سیل ، آتش سوزی ، زلزله و … مشمول ضمانت نخواهد بود

نمایندگان کورس سرویس در زمان نصب و راه اندازی محصول ، نسبت به تکمیل دفترچه ضمانت و تفیکیک و ارسال برگه مربوطه به کورس سرویس اقدام خواهند کرد . مخدوش شدن و دستکاری اطلاعات مندرج در دفترچه ضمانت باعث باطل شدن ضمانت نامه و خارج شدن محصول از شمول گارانتی خواهد شد .

 

 

 مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *